Højlundvej 3 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Skanderborg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skanderborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger i Skanderborg er landejendommen på Højlundvej 3, Voervadsbro. Denne ejendom tilbyder en imponerende boligstørrelse på 268 kvadratmeter. Den store grund på 48.405 kvadratmeter giver en fantastisk mulighed for at nyde naturen omkring ejendommen.

Landejendommen er sat til en pris af 10.995.000 kr. og byder på 4 rummelige værelser. Denne boligtype gør den ideel for dem, der søger rolige omgivelser og masser af plads både indendørs og udendørs i Skanderborg.

Den anden nye bolig i Skanderborg er villaen på Regnbuevænget 9. Denne ejendom er en mere kompakt løsning med 97 kvadratmeter fordelt på 4 værelser, hvilket gør den til en ideel bolig for en mindre familie eller par.

Med en pris på 6.995.000 kr. og beliggende på en grund på 783 kvadratmeter, tilbyder villaen på Regnbuevænget 9 en attraktiv boligmulighed i byen. Kombinationen af en praktisk boligstørrelse og en villa-type gør den til en populær mulighed i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga