Hjælp søges: Diverse, Hus og Have i Skanderborg

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Skanderborg:

  • profil billede
    Bjørn A.
    Fra Skanderborg
    Er en 53 år gammel Norsk mand som lige haver flytted til DK. Er ude efter variert arbejde og oppgav...
  • profil billede
    Frederik B.
    Fra Skanderborg
  • profil billede
    Peter S.
    Fra Skanderborg
    Hej. Jeg hedder Peter, jeg er maler og handyman, jeg har gennem tiderne renoverede et par huse el...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Marie M., Sasa K. og Sasa K. søger hjælp til husopgaver i Skanderborg

Marie M., Martin H. og john A. søger hjælp til haveopgaver i Skanderborg

  • thumbnail
    Grave hul til nedgravningstrampolin
    Fra Marie M. (Skanderborg)
    Grave hul til firkantet trampolin, der måler 366x244 cm. Der kan køres minigraver ind i haven, hvis...
  • thumbnail
    Fjerne ukrudt på fortorv ude foran hus
    Fra Martin H. (Skanderborg)
    Skal have fjernet alt mit ukrudt der er på fortorvet langs vores grund. Det drejer sig nok om 20-30...
  • thumbnail
    træfældning
    Fra john A. (Skanderborg)
    jeg har et birketræ som er blevet for stort står ca 2m fra garagen og der er 3m til nabo skel 4m ti...

Helle H., Deleted D. og Morten P. søger hjælp til diverse opgaver i Skanderborg

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand