3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skanderborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skanderborg er der kommet to nye villaer på markedet, herunder boligen på Låsbyvej 173 i Nørre Vissing. Denne rummelige villa på 230 kvadratmeter fordeler sig over 7 værelser, hvilket gør den ideel for en større familie. Ejendommen er placeret på en betragtelig grund på 2846 kvadratmeter og er prissat til 3.198.000 DKK.
En anden mulighed er villaen på Silkehøj 1 i Virring. Denne bolig er en smule mindre med et areal på 153 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Villaen står på en grund på 810 kvadratmeter og kan erhverves for 1.895.000 DKK.
Begge ejendomme ligger i det naturskønne Skanderborg og tilbyder unikke fordele alt efter køberens behov for plads og budget.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.