Med 94 solgte boliger inden for det seneste år har home Skanderborg hjulpet mange boligejere videre. Forretningen kombinerer et stærkt lokalkendskab med et bredt netværk i Østjylland og direkte kontakt til potentielle købere fra blandt andet Aarhus.
Så er der nyt fra home Skanderborg
Så er der nyt fra Estate Skanderborg
Så er der nyt fra Slagter Byskov
Kølig start, mild eftermiddag.
Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Skanderborg og fundet nogle forrygende tilbud. Her er et udvalg af de bedste tilbud fra DagliBrugsen og SuperBrugsen.
Så er der nyt fra Slagter Byskov
Så er der nyt fra home Skanderborg
10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skanderborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Skanderborg byder på en række spændende arrangementer i den kommende uge. Uanset om du er interesseret i videnskabelige foredrag, underholdende bankoaftener eller festlige Halloween-begivenheder, er der masser at vælge imellem.
Drømmer du om nye oplevelser, sol og varme – og om at dele dem med andre? Hos Bella Rejser begynder ferien tæt på hjemmet. Her kan rejselystne fra Skanderborg og omegn tage på oplevelsesrejser med lokal opsamling, dansk rejseleder og fællesskab med andre fra lokalområdet.
I hjertet af Skanderborg står dette indbydende enderækkehus nu til salg hos home Skanderborg. Med imponerende 174 m² fordelt over tre etager byder boligen på fleksible løsninger til enhver families behov. Her kan I nyde den naturskønne beliggenhed med seks rummelige værelser og et lyst køkken-alrum som centrum. Oplev et hjem, hvor komfort og charme går hånd i hånd.
Så er der nyt fra Cafe No. 19 Skanderborg Golfklub
Oplev en unik boligoplevelse i en lysfyldt villa i Vrold! Estate Skanderborg I/S har fornøjelsen af at præsentere denne spændende bolig med 158 m² i to plan, hvor lyset strømmer ind gennem store vinduespartier. Med fire værelser, rummeligt køkken-alrum og en terrasse, der smelter sammen med den platformanlagte have, tilbyder denne ejendom både funktionalitet og æstetik.
Så er der nyt fra home Skanderborg
Så er der nyt fra FOA Silkeborg-Skanderborg