Lille Nyhavn 3 og 9 andre boliger er kommet til salg denne uge i Skanderborg - se boligerne her.

dato

10 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skanderborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Skanderborg er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, ejerlejligheden på Lille Nyhavn 3, 4 tv og villaen på Fiskerhusvej 1.

Ejerlejligheden på Lille Nyhavn 3, 4 tv er sat til en pris på 11.995.000 kr. Boligen breder sig over 200 kvadratmeter og byder på 5 rummelige værelser. Ejerlejligheden har et imponerende grundareal på 5.482 kvadratmeter.

Villaen på Fiskerhusvej 1 fås til en mere overkommelig pris på 4.595.000 kr. Denne villa tilbyder 182 kvadratmeter boligplads fordelt på 6 værelser. Beliggende på en grund på 1.359 kvadratmeter, har villaen rigelig udendørsplads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler