Er du udviklingsorienteret og struktureret? Trives du med leverancer, der skal falde rettidigt og i overensstemmelse med gældende standarder? Har du indsigt i digitale værktøjer? Så er du måske vores nye kollega.
Er du på udkig efter en stilling, hvor du kan gøre brug af dine kompetencer indenfor BIM og IKT-ledelse? Og vil du være en del af en veldrevet organisation, hvor der er plads til dine faglige input? Så er det måske dig, vi søger som Vejdirektoratets nye BIM Manager.
Vil du være med til at beskytte grundvandet og sikre rent drikkevand til borgerne i Skanderborg kommune? Så har du muligheden for at blive en del af Grundvandsteamet, hvor du skal hjælpe os med at løse opgaver vedrørende drikkevandskvalitet og vandforsyning.
Vil du gøre en forskel, og har du et mål med det du gør, når du er sammen med børnene? Er du en engageret igangsætter, og har du tillid til din egen faglighed?
Nu har du chancen for at fortage en velovervejet ændring af din professionelle retning: Boenhed06 søger en engageret pædagog pr. 1. december 2023 – ovenstående giver dig mulighed for at få sagt ordentligt farvel og afsluttet opgaver/projekter på dit nuværende arbejde.
Er du klar på nye udfordringer, hvor du bruger dit servicegen og din fingersnilde til at redde vores kunders dag?
– meget gerne erfaren social- og sundhedsassistent med kendskab til området
Lidt om virksomheden:
Er du socialrådgiver med juridiske kompetencer, eller jurist med socialfaglig nysgerrighed? Så læs med her ...
Drømmer du om at arbejde i et uformelt arbejdsklima, hvor ledelsen værdsætter dine kompetencer højt? Vil du gerne have et job på fast daghold med frihed under ansvar og gode arbejdsforhold? Hvis ja, så tjek her
Vi søger dataindsamlere, der har mod på at kontakte kunder foran dagligvarebutikker, hvor du ganske enkelt skal spørge ankomne kunder, om de vil tage deres bon med ud til dig til en forbrugerundersøgelse.
Vores nuværende vagtplanlægger har fået ny funktion på Specialcenter Baunegården og søger derfor en ny vagtplanlægge til 32 timer/ugen, fordelt på mandag til fredag. Så hvis du kan bevare det store overblikket og være konstruktiv i dialogen, så er det nu du skal læse med.